Custom Dog Guitar Rocks een veiling om Senior Pups te helpen genieten van hun laatste dagen
Video: Custom Dog Guitar Rocks een veiling om Senior Pups te helpen genieten van hun laatste dagen
2024 Auteur: Ruth Jocelyn Flynn | [email protected]. Laatst gewijzigd: 2023-12-17 05:14
Ooit wilde rocken met je hond uit? Kunstenaar James A. Willis van Nashville, Tennessee en gitaarbouwer Will McArthur van Lucky Town Customs in Gluckstadt, Mississippi, werkten samen aan een doggone speciale handgemaakte gitaar die die droom werkelijkheid kan laten worden.
Het proces was heen en weer tussen de twee vakmensen. Willis ontwierp de gitaar, daarna bouwde McArthur het. Vervolgens heeft Willis de hond uitgehakt en geschilderd en McArthur heeft het als een droom gespeeld!
Het jachtvormig instrument is een commissie voor een veiling ten voordele van de oudere honden bij Old Friends Senior Dog Sanctuary in Nashville.
Als je deze gitaar leuk vindt, kun je online bieden en tegelijkertijd pups helpen!
Een foto geplaatst door James A. Willis (@jamesawillisartist) op
Een schets van het ontwerp met een deel van de hardware van de gitaar op zijn plaats.
Bekijk hier meer van het fascinerende proces!
h / t imgurUitgelichte afbeelding via James A. Willis
Aanbevolen:
Er is een zeer eenvoudige manier om dakloze honden te helpen genieten van de feestdagen
De kerstman bezoekt gewoonlijk geen dierenasielen. Mede omdat er geen schoorstenen zijn en deels omdat het bekend is dat rendieren zorgen en verwarring veroorzaken bij honden die onbekend zijn met de westerse cultuur. Gelukkig heb je de kracht om de vakantie een beetje vrolijker te maken voor de vele, vele honden (en katten, maar alleen omdat het de feestdagen zijn, niet
Fospice Dog maakt het grootste deel van haar laatste dagen over de weg Trippin 'met haar gezin
"Fospics" is een hospice voor honden.
21 Hotdogs die genieten van de laatste dagen van de zomer
Aaah de prachtige hondendagen van summa!
UPDATE: Blind Dog krijgt hulp van het internet om de wereld te reizen tijdens haar laatste dagen
Niets vertraagt deze pup!
Vrouw geeft Stervende hond een smaak van familie in zijn laatste dagen
Een Californische vrouw die haar eigen verlies doormaakte, ging op zoek naar de meest onontvankelijke hond die ze kon vinden.